KULLANIM KOŞULLARI

Yasal Uyarı:

cinbilgisi.com kullanıcılarına internet ortamınından deneyim paylaşımı, blog, yorum ve tartışma imkanı tanır ve buna ilişkin sair içerik sunan bir internet sitesidir. www.cinbilgisi.com adresi üzerinden cinbilgisi.com hizletlerinden faydalanan yada faydalanacak kullanıcıların cinbilgisi.com’un verdiği hizmetlere ilişkin işbu koşullarına uymaları beklenmektedir.

cinbilgisi.com sitesinde yayınlanan bilgilerden rahatsız oluyorsanız yada suistimal edildiğini düşünüyorsanız lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçiniz.

cinbilgisi.com sayfalarında yapılan paylaşımların, görüntülerin veya yazılan yazıların sadece kişisel yorum, tartışma yada paylaşım amaçlı olduğunu, bunların dışında tanıtım yada özellikte reklam gibi herhangi bir amaç gütmeyeceklerini kullanıcılar kabul ederler.

cinbilgisi.com üzerindeki hizmetlerde bazı hallerde 18 yaşından büyüklere ait içerekler yer alabilir. Bu tür içeriklerin usule aykırı şekilde görüntülenmesi durumlarında cinbilgisi.com sorumlu tutulamaz.

Bunlarla beraber cinbilgisi.com içerisinde kullanılan kaynaklardaki eksik ve hatalardan ve sitede bulunan bilgilerin kullanılması sonucunda okuyucuların uğrayabilecekleri doğrudan yada dolaylı zararlardan, manevi ve maddi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı cinbilgisi.com yönetimi ve yazarları sorumlu değildir.

Site Telif Hakları

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu & Digital Millennium Copyright Act Gereği (Site Telif Hakları Konusunda) Yasal Uyarı:

Çin Bilgisi’nin isim hakları,şablonu, içeriği, tasarımı, sloganı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun, kar amaçlı veya kar gütmeden, yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımızın, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Sitenin hiç bir unsuru içinde yer alan dokümanlar site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.Sitemizdeki içerikleri kullanmak isterseniz iletişim sayfamızdan izin konusu ile ilgili mesaj atabilirsiniz. İzinsiz kullanım yapan emek hırsızları ile yasalar çerçevesinde sonuna kadar uğraşmaktayız. Devam eden davalarımız sonuçlanınca burada paylaşacağız.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Adblocker algılandı! Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak sayfayı yenileyin!